Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Мережева сонячна станція 150 МВт (Грузія, м. Руставі)

rustavi 1Завдання: Оцінити можливість реалізації проекту наземної СЕС 2х75 МВт з пошуком оптимального варіанту приєднання до енергомережі.Функції компанії Альтеко Груп: Розрахунок генерації та розташування СЕС, пошук оптимального варіанту приєднання СЕС.

Сонячна електростанція 2 МВт (Казахстан, Туркестанська обл.)

Строительство солнечной станции 2 МВтКомпанія "Альтеко Груп" розпочала реалізацію інвестиційного проекту сонячної електростанції потужністю 2 МВт в Туркестанській області Республіки Казахстан.Статус об'єкту:Виконано землевідведення ділянки. Отримано ТУ на нестандартне приєднання до електричних мереж. Проведено заходи щодо корегування ТУ виходячи з технічної та економічної обґрунтованості. Розпочато проектні роботи.

Гібридна дизель-сонячна електростанція 202 кВт (Республіка Гана, Аккра)

Гана, Аккра 202 кВтЗавдання: Розробити проектно-кошторисну документацію на будівництво гібридної сонячної електростанції для забезпечення дешевої ел.енергії виробничого підприємства та резервного електропостачання.Функції компанії Альтеко Груп: Розрахунок генерації та розташування СЕС, розробка ТЕО, розробка проектної документації стадії П.

Сонячна електростанція 4,6 МВт (Тернопільська область, с. Нижбірок)

map nyzhbirok small rusКомпанія "Альтеко Груп" розпочала реалізацію чергового інвестиційного проекту, тепер уже в Тернопільській області. Проект передбачає будівництво сонячної електростанції потужністю 4,6 МВт на території Гусятинського району.Статус об'єкта: Отримано ТУ на нестандартне приєднання до електричних мереж. Проведено заходи щодо корегування ТУ виходячи з технічної та економічної обґрунтованості. Ведуться проектні роботи.Функції Alteco: EPC-підрядник

Мережева сонячна станція 60 кВт (Грузія, м. Тбілісі)

tbilisi 1Завдання: Реалізувати проект дахової СЕС на адміністративній будівлі з максимальним використанням площі покрівлі.Функції компанії Альтеко Груп: Розрахунок генерації та розташування СЕС, 3D-моделювання затінення і втрат від елементів покрівлі, пошук оптимального варіанту використання площі покрівлі.