fbpx

Енергоаудит

  

Що це таке?

 

Energo_audit_1 Енергоаудит визначае ефективность використання енергоресурсівЕнергетичний аудит (енергоаудит) - комплекс заходів з аналізу ефективності використання паливно-енергетичних ресурсів суб'єктом господарської діяльності та розробка ефективних заходів щодо зниження витрат на їх споживання.

 

Energo_audit_2 Енергоаудит визначае ефективность використання енергоресурсівІншими словами - енергоаудит дозволяє з'ясувати, наскільки ефективно виробниче підприємство або житловий будинок використовує енергоресурси і де сховані можливості для їх економії. Також енергетичний аудит виявляє можливі варіанти рішень щодо підвищення енергоефективності з економічним обґрунтуванням кожного такого рішення.

Тобто, скільки нам потрібно вкласти в конкретний захід, скільки заощадимо і коли окупитися.

 

 

 

З чого зазвичай це складається?

 

1. Сканування і аналіз.

Energo_audit_3 Енергоаудит визначае ефективность використання енергоресурсівДозволяють зрозуміти, що відбувається з ефективністю використання енергоресурсів і дають відповіді на основні питання:

а) Де і з якої причини на об'єкті відбувається неефективна витрата енергії або її невиправдана втрата?

б) Які показники енергетичної ефективності підприємства / будівлі?

в) Який потенціал енергозбереження і підвищення енергоефективності?

Даний аналіз проводиться з використанням спеціальних вимірювальних приладів.

 

2. Розробка рішень.

Energo_audit_5 Енергоаудит визначае ефективность використання енергоресурсівНа даному етапі розробляються варіанти рішень по оптимізації енерговитрат і підвищення енергоефективності, з урахуванням загальносвітової економічної і технологічної тенденцій. Оцінюється вартість кожного варіанту.

 

 

 

 

 

3. План дій.

Energo_audit_6 Енергоаудит визначае ефективность використання енергоресурсівРозставляє пріоритети по черговості кроків. Аргументує конкретне рішення на предмет економічної доцільності та окупності. Надає ТЕО (техніко-економічне обґрунтування) по кожному варіанту рішення для пошуку джерела фінансування (для банків, фондів і інших фін. установ).

 

 

 

 

 

 

 

Деякі наші проекти

_1_ Енергоаудит визначае ефективность використання енергоресурсів
solar-1 Енергоаудит визначае ефективность використання енергоресурсів
kiev-1 Енергоаудит визначае ефективность використання енергоресурсів
final Енергоаудит визначае ефективность використання енергоресурсів
X

Right Click

No right click