Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Вигідне інвестування

Компанія Альтеко готова запропонувати перевірені та цікаві еко-проекти для інвестування в Україні. Ми ретельно відбираємо проекти серед безлічі варіантів і робимо величезну підготовчу роботу для Інвестора. Наші фахівці перевіряють технічний і юридичний стан проектів, готують фінансову модель і прогнозують всі можливі ризики.

Ми пропонуємо проекти в сфері ВЕІ (поновлювані джерела енергії), які знижують навантаження на навколишнє середовище і є прибутковими.

Маємо власні еко-проекти

Маючи в своєму розпорядженні власні проекти, ми також поділяємо ризики з Інвестором і намагаємося звести їх до мінімуму. Ретельна робота наших фахівців з самого початку проекту дає якісні результати для наступного етапу – інвестування. Як результат, ми готові запропонувати кращі варіанти для інвестування і збереження ваших коштів.

Підтримуємо проект на всій стадії його життя

Наявність власного технічного відділу і статусу EPC-підрядника дозволяє нам не тільки перевіряти і готувати професійно всю документацію по проекту, а й реалізувати його повністю. Працюючи більше 12 років на ринку, ми змогли накопичити досвід в повному циклі проекту. Ми супроводжуємо проект на всій стадії його життя, включаючи будівництво, експлуатацію, гарантійне та сервісне обслуговування. Це дає нам додаткову впевненість в успішності та досягненні цілей Інвестора.

+38 (044) 233 11 85

+38 (096) 798 12 73

+38 (099) 133 20 83