Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Проектування систем автономного електропостачання на базі сонячних і вітро-станцій

Як правило, в якості джерел генерації електроенергії в таких проектах, використовуються сучасні сонячні і вітро- станції.

Проектирование автономной солнечной станции

У зв’язку з непостійним виробленням (залежить від сонячної інсоляції та сили вітру) робота з ВДЕ завжди вимагає точного планування і розрахунку. До того ж, дане обладнання має масу технічних нюансів і тонкощів, які обов’язково потрібно враховувати при проектуванні.

Расчет солнечной станции

Наші фахівці неодноразово стикалися з неправильно встановленим обладнанням, на етапі проектування якого, були допущені серйозні помилки. В результаті, неефективно витрачені гроші Замовника і негативний зворотний зв’язок по сучасному обладнанню, яке, як кажуть, потрапило «не в ті руки».

Початково правильна постановка завдання Замовником і її професійне рішення Підрядником, є запорукою успіху і основою сучасного проектування таких систем.

Проект автономного электроснабжения

Компанія Альтеко здійснює проектування автономного електропостачання об’єктів на базі поновлюваних джерел енергії, враховуючи досвід європейських колег і напрацювання вже українського досвіду експлуатації ВДЕ.