fbpx

Проектування систем автономного тепло- і холодопостачання на базі ВДЕ

 

Система отопления и кондиционирования на основе возобновляемых источников энергииСьогодні можливості систем генерації тепла та холоду на основі відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) ростуть з найбільшою швидкістю. За останні кілька років ми стали свідками багатьох проектів, де людина або підприємство повністю живиться від ВДЕ.

Нові технології і розробки дозволяють підвищити їх ККД і надійність, а сучасні методи виробництва знизити їх вартість і поліпшити дизайн.

 

 

При цьому функціональна структура і складність систем ВДЕ підвищуються з кожним днем. Для того щоб споживач отримав максимальний економічний і екологічний ефект, систему потрібно якісно спроектувати, змонтувати і надалі правильно обслуговувати.

 

Проектирование системы отопления и кондиционирования

Фахівці компанії Альтеко пропонують повний набір професійних послуг з проектування систем теплопостачання / холодопостачання на основі ВДЕ із застосуванням теплових насосів, сонячних колекторів, твердопаливних котлів та іншого енергоефективного обладнання.

 

За більш ніж 7-и річний досвід проектування нашими фахівцями виконано більш сотні проектів з тепловими насосами, геліосистемами та твердопаливними котлами.

 

Принципова схема ситеми теплопосточання

 

Не маловажным является и то, что наши специалисты постоянно проходят курсы повышения квалификации, как в Украине, так и в других странах. Все это даёт нам еще больше уверенности в решении сложных и новых задач.

 

Деякі наші проекти

_1_ Проектування систем опалювання і кондиціонування на основі енергоефективних технологій по всій Україні
solar-1 Проектування систем опалювання і кондиціонування на основі енергоефективних технологій по всій Україні
kiev-1 Проектування систем опалювання і кондиціонування на основі енергоефективних технологій по всій Україні
final Проектування систем опалювання і кондиціонування на основі енергоефективних технологій по всій Україні
X

Right Click

No right click