Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Приєднання приватних об’єктів до електромереж

Компанія Alteco надає повний технічний, юридичний та організаційний супровід щодо приєднання приватних об’єктів (домогосподарств) до мереж операторів систем розподілу (ОСР) або по-старому – «Обленерго».

В Україні останнім часом великою популярністю користуються сонячні електростанції потужністю до 30 кВт. Відповідно, щоб встановити таке енергогенеруюче обладнання Замовник повинен мати відповідну підведену потужність мережі.

Підведена потужність мережі може бути оформлена як нове підключення, так і збільшення вже існуючої потужності до необхідної.

connection

Важливо пам’ятати, що дана процедура має на своєму шляху безліч технічних та юридичних аспектів, які не завжди зрозумілі для звичайної, не підготовленої людини. Також рівень сервісу більшості компаній ОСР часто не дозволяє отримати бажаний (іноді індивідуальний) результат Споживачу за прийнятні кошти через наявність сотень тисяч своїх абонентів. До того ж, терміни такої процедури іноді становлять понад 12 місяців.

Наші інженери та юристи надають повний комплекс послуг із стандартного та нестандартного підключення від стадії ТУ та до підписання договору на необхідну потужність.

Ви можете зв’язатися з нашими спеціалістами та дізнатися про свій варіант роботи для отримання бажаного результату.

Весь шлях за Вас проходять наші спеціалісти через нотаріально завірену довіреність.

Телефонуйте за всіма питаннями на будь-який зручний номер:

+38 (096) 798 12 73 (Київстар)

+38 (099) 133 20 83 (Vodafone)

+38 (063) 233 11 85 (Lifecell)