Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Гібридна сонячна станція 20 кВт (Київська обл.)

Сучасні технології дозволяють зробити нове будівництво комфортним, стильним та енергоефективним

Гібридна сонячна станція + грунтовий тепловий насос – запорука ефективності, доходу за зеленим тарифом та резервного живлення під час відключень е.енергії.

Ще один об’єкт від Alteco в Україні, який поєднав у собі останні досягнення розвиненого світу.

Комбінація системи:

  • Гібридна сонячна станція 20 кВт (сонячні панелі Jinko, гібридні інвертори Deye та літій-залізо-фосфатні акумуляторні батареї) – дає можливість генерації електроенергії на власні потреби, продаж кВт-год у мережу за зеленим тарифом та виконує функцію резервного живлення під час можливих відключень електроенергії;
  • Трифазний бензогенератор 5,5 кВт – виконує функцію генератора “останньої надії”, в разі відсутності сонця та енергії в акумуляторних батареях. Може включатись віддалено для підзарядки АКБ;
  • Грунтовий тепловий насос Vaillant 12 кВт– забезпечує опаленням та гарячою водою весь будинок, споживаючи всього 20-25% електроенергії в порівнянні з тим, що виробляє.

Особливість системи в тому, що кожне обладнання ефективно доповнює інше.

Наприклад, моніторинг роботи та управління сонячною станцією та теплового насосу можна виконувати зі смартфону. Тобто ви завжди можете контролювати ефективність вашої системи за день, місяць, рік.

Або, в разі довгих відключень е.енергії, бензогенератор включається тільки на 1-2 години для підзарядки основних акумуляторів, що дозволяє далі бути зі світлом в продовж 6-12 годин.

На наш погляд, в поєднанні систем між собою залишились деякі технічні особливості, але це вже питання до виробників обладнання, які майже кожні три місяці оновлюють модельний ряд або програмне забезпечення.

Команда Alteco постійно вдосконалюється та готова забезпечити енергоефективними рішеннями будь-який ваш об’єкт. Це може бути Сонячна станція для Бізнесу, Резервне Живлення промислових підприємств/будинків або соціальної сфери.