Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Резервне електропостачання приватного будинку в Чернігівській області

nashi obekty picture 21 s

Завдання: Реалізувати систему резервного електропостачання, з перспективою оснащення системи додатковими сонячними модулями.

Рішення: Встановлено багатофункціональний інвертор OPTI-Solar SP Brilliant 3000 з можливістю підключення сонячних модулів до 3,0 кВт. Система оснащена акумуляторними батареями Challenger A12-200.

Функції компанії Альтеко Груп: Проектування, поставка, монтаж, гарантія.

Результат: Резервне електроживлення будинку в обсязі до 7 кВт*год на період відключення. Можливість підключення до системи сонячних модулів.

Завдання: Реалізувати систему резервного електропостачання, з перспективою оснащення системи додатковими сонячними модулями і отриманням в результаті – автономної сонячної станції.

Рішення: Для автономного електропостачання встановлено багатофункціональний інвертор OPTI-Solar SP Brilliant 3000 (2400Вт / 3000ВА, 48В) з можливістю підключення сонячних модулів до 3,0 кВт. Система оснащена акумуляторними батареями Challenger A12-200 (12В-200А) в кількості 4 шт.

Функції компанії Альтеко Груп: Проектування, поставка, монтаж, гарантія.

Результат: Є резервне електроживлення будинку в обсязі до 7 кВт*год на період відключення. Можливість підключення до системи сонячних модулів.