Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Мережева сонячна станція 15,2 кВт (Кіровоградська область)

aleksandriya main

Завдання: Реалізувати мережеву сонячну станцію для продажу виробленої електроенергії в загальну електромережу за “зеленим” тарифом.

Рішення:Встановлено мережевий інвертор Fronius SYMO 15.0-3-M (можливість віддаленого моніторингу) і полікристалічні сонячні панелі ABi-Solar CL-P60250 потужністю 10 кВт (1-а черга), пізніше потужність фотомодулів була збільшена до 15,2 кВт (2-а черга).

Функції компанії Альтеко Груп: Проектування, поставка, монтаж, консультації в підключенні “зеленого” тарифу, гарантія.

Результат: Введена в експлуатацію 1-а черга (10 кВт) та 2-га черга (5,2 кВт) сонячної станції. Термін окупності проекту 6-7 років.

aleksandriya top 1aleksandriya top 2

Завдання: Реалізувати мережеву сонячну станцію для продажу виробленої електроенергії в загальну електромережу за “зеленим” тарифом, з можливістю поетапного нарощування потужності сонячних панелей до 15,2 кВт.

Рішення: Встановлено мережевий інвертор Fronius SYMO 15.0-3-M, 1-а черга полікристалічних сонячних панелей Abi-Solar CL-P60250 потужністю 10 кВт. Пізніше введена в експлуатацію 2-а черга сонячних модулів на 5,2 кВт. Інвертор має можливість підключення до ПК і Інтернет для постійного On-line моніторингу та зняття звітів.

Функції компанії Альтеко Груп: Проектування, поставка, монтаж, консультації в підключенні “зеленого” тарифу, гарантія.

Результат: Введена в експлуатацію 1-а черга сонячної станції (10 кВт), що дозволить згенерувати близько 11000 кВт*год чистої електроенергії за рік і продати більшу її частину за “зеленим” тарифом 4,89 грн/кВт*год (станом на 29.12.2015 р.). Після введення залишкового заряду 5,2 кВт (2-а черга), вироблення станції досягне близько 16500 кВт*год на рік, що дозволить отримати дохід до 80 000 грн. Термін окупності проекту 6-7 років. Для онлайн моніторингу системи – мережевий інвертор через Wi-Fi виведений в Інтернет.

Роботу сонячної станції онлайн можна подивитися за посиланням:

Solar webFronius Solar.web Monitoring

setevaya solnechnaya stanciya 15 kvt kirovogradskaya oblast installation 1setevaya solnechnaya stanciya 15 kvt kirovogradskaya oblast installation 2

конструкція кріплення модулів

setevaya solnechnaya stanciya 15 kvt kirovogradskaya oblast installation 3setevaya solnechnaya stanciya 15 kvt kirovogradskaya oblast installation 4

конструкція кріплення модулів

aleksandriya installationsetevaya solnechnaya stanciya 15 kvt kirovogradskaya oblast installation 6

конструкція кріплення модулів

setevaya solnechnaya stanciya 15 kvt kirovogradskaya oblast installation 8 setevaya solnechnaya stanciya 15 kvt kirovogradskaya oblast installation 7

мережевий інвертор 15 кВт (3ф)