Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Мережева сонячна станція 16,2 кВт (Київська область, Васильківський р-н)

solar panels main

Завдання: Виходячи з доступних площ у Замовника, побудувати сонячну станцію для генерації енергії за “зеленим” тарифом і економії власного споживання.

Рішення: Встановлено 60 полікристалічних сонячних панелей JA Solar JAP6-60-270 потужністю 16,2 кВт і мережевий інвертор Fronius Symo 15.0-3-M (потужність 15 кВт, з виводом онлайн моніторингу).

Функції компанії Альтеко Груп: Проектування, 3D-моделювання, поставка, монтаж, пуско-налагодження, оформлення “зеленого” тарифу, гарантія.

Результат: Введена в експлуатацію сонячна станція потужністю 16,2 кВт. Термін окупності проекту – 6 років.

solar panels 1solar panels 2

зовнішній вигляд сонячної станції

Завдання: Виходячи з доступних площ у Замовника, побудувати сонячну станцію для генерації енергії за “зеленим” тарифом та економії власного споживання.

Рішення: Після проведеного аналізу було прийнято рішення про наземне розташування сонячної станції, так як доступна площа покрівлі не дозволяла розмістити сонячні панелі в повному обсязі. Встановлено 60 полікристалічних сонячних панелей JA Solar JAP6-60-270 потужністю 16,2 кВт і мережевий інвертор Fronius Symo 15.0-3-M (потужність 15 кВт, з виводом онлайн моніторингу). Наземна конструкція виконана у вигляді одного “столу” з чотирма рядами альбомно-орієнтованих сонячних модулів. Таке розташування панелей дозволило трохи заощадити на площі, займаної фотомодулями з металоконструкцією.

Функції компанії Альтеко Груп: Проектування, 3D-моделювання затінення та розташування панелей, розрахунок генерації станції, поставка, монтаж, пуско-налагодження, оформлення “зеленого” тарифу, гарантія.

Результат: Сонячна станція введена в експлуатацію. Успішно оформлений і підключений “зелений” тариф. Термін окупності проекту – 6 років.

Подивитися роботу станції в онлайн-режимі можна за посиланням:

Solar webFronius Solar.web Monitoring

solar construction 1solar construction 2

металоконструкція кріплення сонячних модулів

solar inverter 2solar inverter 1

встановлений мережевий інвертор 15 кВт

3d modelling 13d modelling 2

3D-моделювання сонячної станції

visualization 1visualization 2

варіанти розміщення сонячних модулів

ivankovichi solar web dayivankovichi solar web month

графіки генерації сонячної станції