Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Система резервного живлення для будинку 5 кВт

Якщо хочете, щоб відключення постачання електроенергії, які відбуваються внаслідок ворожих атак або з інших причин, не причиняли вам дискомфорту, тоді вам просто необхідно встановити Систему резервного живлення для приватного будинку або квартири, потужністю 5 кВт.

Нижче наводимо приклад збалансованої такої системи. Це інвертор, потужністю 5-6 кВт та акумуляторна батарея з енергоємністю 9-12 кВт*год.

Система працює в автоматичному режимі. Під час відключення електромережі, вона автоматично перемикається на живлення від акумуляторних батарей. І навпаки, після відновлення електромережі відбувається автоматичний перехід на живлення споживачів від мережі та заряд акумуляторних батарей.

Якщо хтось налякався розповідей та боїться літієвих батарей, то це даремно. Тому що ми використовуємо тільки сучасні заводські сертифіковані літій-залізофосфатні (LiFePO4) АКБ відомих брендів, які безпечні при використанні в побуті та деінде.

А щоб вчасно дізнатися про вимикання електроенергії та дивитися статистику вашого споживання, то це дуже просто зі зручним віддаленим Wi-Fi моніторингом, яким оснащуємо майже всі подібні системи.