Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Світлодіодна стрічка RGB в дизайнерському освітленні

Гнучка світлодіодна стрічка RGB — це легкий і творчий інструмент дизайнерського освітлення. Більше не потрібно планувати місце для громіздкої світлотехніки – світлодіод займає кілька сантиметрів і поширює світло на 120 градусів.

Практичні і одночасно яскраві світлодіодні стрічки RGB все частіше застосовуються для сучасного дизайну. Призначення LED-підсвічування вже стало стандартом для панорамного освітлення стелі.

Обрамляючи дверні прорізи, арки, ніші, ліпнину та карнизи, світлодіодні стрічки підкреслюють оригінальні деталі інтер’єру. Вони незамінні для створення акцентного освітлення під кухонними шафами. Розташовуючись усередині сервантів, на крайках столів та інших меблів, світлодіоди допомагають орієнтуватися в кімнатах без основного джерела світла. У важкодоступних місцях, таких як сходи або вузькі коридори, LED-стрічки дозволяють безпечно пересуватися і просто прикрашають оселю в темряві переливами кольору.

У вітальнях найчастіше світлодіодна стрічка RGB окільцьовує стельову люстру, створюючи ефект сонячного затемнення при вимкненому загальному світлі. Розташовані вертикально на стінах або шторах LED-стрічки візуально розширюють приміщення. Зміна відтінків буде створювати чарівний ефект для релаксації, якщо світлодіодами підкреслити камін або зону домашнього кінотеатру. Завдяки водостійкості світлодіодні стрічки RGB можуть розташовуватися в ванних кімнатах, обрамляючи дзеркала і ванни.

Фігурне або різьблене скло в поєднанні зі світлодіодами малює об’ємні та неймовірні картини. Стільниця з напівпрозорого пластика, акрилу або натурального каменю виглядає святково з LED-підсвічуванням. Облямовані по контуру світлодіодними стрічками меблі «зависають» у повітрі, і кімната починає виглядати фантастично.

Барвисті переливи світлодіодів асоціюються зі святами і вечірками. Вогні використовуються для освітлення коридорів, терас і басейнів, виділяють арену для діджейського пульта або борної стійки. Світлодіодний шлейф легко утворює будь-які форми і візерунки на будь-який поверхні, що освітлюється, щоб в ритм музики створювалася незабутня динамічна атмосфера.

Світлодіодні стрічки RGB підкреслюють фірмовий стиль готелів, барів та магазинів. Вигідно презентувати товари на вітрині, занурити танцполи і ресторанні зали в настрій свята, виділити картини або інші твори мистецтва на виставках – все це під силу LED-стрічкам.

 

Світлодіодна стрічка генерує світло протягом більше 50 000 годин. Близько 17 років вона буде змінювати зовнішній і внутрішній вигляд будівель за допомогою пульта дистанційного керування і казкових колірних ефектів. Світлодіоди нагріваються менше ніж інші джерела світла, тому що підсвічується поверхня захищена від вигорання. LED-технології дозволяють економно облаштовувати затишок заміських будинків.

Ландшафтний дизайн набуває ультрамодні риси за допомогою технології RGB, яка висвітлює доріжки саду, клумби та кущі. Занурені у воду світлодіоди перетворюють фонтани, басейни, штучні ставки і містки через них. Взимку гра кольору оживляє новорічну казку за участю крижаних скульптур і припорошених снігом дерев. Святкову атмосферу створює також підсвічування фасадів, контурне обрамлення стін, вікон, балконів або ґанку. Повнокольорові стрічки RGB застосовуються для прихованого архітектурного підсвічування, створення акрилайтів і рекламно-інформаційних лайтбоксів.

Світлодіодна стрічка RGB — це унікальна можливість сформувати імідж сучасного бізнесу, підкреслити респектабельність закладу, підтримати фірмовий стиль і потрібну атмосферу.

Замовити монтаж світлодіодної стрічки Ви можете по телефону +38 (044) 233 11 85 або залишивши заявку.