Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Технологічні особливості та переваги панелей JA SOLAR

ja solarJA Solar Holdings Co., Ltd – провідна світова інноваційна компанія, що займається дослідженням та виготовленням високопродуктивних сонячних панелей для приватного та промислового використання.

Солнечные панели JASolarВиробництво фотоелектричних модулів компанія JA Solar розпочала з 2006 року.

На сьогоднішній день виробничі потужності компанії JA Solar складаються з 6 заводів у Китаї: чотири великі виробничі майданчики знаходяться біля мегаполісу Шанхай і два майданчики на околицях Пекіна. Компанія також має виробничий майданчик у Малайзії, що дозволяє обходити обмеження на постачання китайських сонячних панелей у США, а також великий складальний завод у м. Порт-Елізабет у Південній Африці, для можливості виходу на внутрішній ринок за встановленими обмеженнями цієї країни.

Компанія здійснює виробництво всіх елементів сонячних панелей, включаючи пластини, елементи, модулі.

У структурі компанії функціонує високотехнологічний дослідницький центр, діяльність якого спрямована на покращення показників ефективності роботи сонячних панелей JA Solar та зниження їхньої собівартості.

За останні 3 роки компанія вибилася у світові інноваційні лідери, а фотоелектричні модулі компанії JA Solar зарекомендували себе як надійні та ефективні, а також ті, що мають ідеальне співвідношення ціни та якості обладнання.

JA Solar стала першою компанією у світі, яка масово виробляє та розповсюджує фотоелементи на основі селективної дифузної технології та техніки пасивації на звороті (PERC), для підвищення ефективності своїх модулів.

Також JA Solar є першим виробником, який використав технологію подвійного друку для виробництва фотовольтаїчних модулів.

Двойная печать при производстве фотовольтаических модулей

Продукція компанії показала неймовірну надійність утричі перевищивши рівень, встановлений нормативами стандарту IEC.

Також продукція компанії отримала сертифікати від провідних світових лабораторій: IEC 61215/61730, UL 1703, ISO 9001, ISO 14001, OH-SAS 18001, CE, PV Cycle.

Згідно з опублікованим річним звітом компанії JA Solar фотоелектричні панелі JAM6, що виробляються, є найбільш продаваними монокристалічними панелями у світі.

Основними характеристиками полікристалічних модулів JA Solar JAP6 є:

  • висока вихідна потужність та високий ККД перетворення 16,21%;
  • наявність антивідбивної та антизабруднюючої поверхні;
  • виняткова ефективність при використанні в умовах низького освітлення;

эффективность панелей ja solar

  • відмінні характеристики механічного навантаження (є сертифікат опірності високим вітровим (2400 Па) і сніговим навантаженням (5400 Па);
  • висока опірність впливу солей та аміаку відповідно до вимогTÜV NORD.

Кожна сонячна батарея JA Solar супроводжується гарантією від виробника, яка становить 10 років на матеріали та 25 років на лінійне вироблення електроенергії на рівні не нижче 80%.

На діаграмі зображено порівняння відносного коефіцієнта корисної дії за різного рівня впливу сонячних променів:

сравнение относительного коэффициента полезного действия

У нас ви можете вибрати та купити сонячні панелі JA Solar