Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Як замовити сонячну станцію для дому

З кожним роком вартість електроенергії зростає, і на її оплату йде істотна частина доходів домовласників. На сьогодні є реальна можливість скоротити витрати на електрику за рахунок установки власної сонячної електростанції. Однак для того, щоб сонячна станція безвідмовно генерувала електроенергію і приносила тільки доходи, необхідно правильно змонтувати обладнання.

Компанія Alteco не тільки пропонує обладнання від найкращих виробників, але й виконує монтаж сонячних станцій з повним дотриманням рекомендацій виробників і вимог нормативних документів державних регулюючих органів.

Наданий нами комплект виконавчих документів дозволяє замовнику без зайвих проблем оформити договір на поставку в енергосистему, невикористаної для власних цілей електроенергії за «зеленим» тарифом.

Попередній етап

Щоб полегшити процес оформлення замовлення та скоротити термін реалізації всього проекту, ми вирішили детально розглянути основні етапи проектування та встановлення сонячних станцій.Консультації замовника по телефону, збір попередньої інформації про об’єкт

На цьому етапі фахівці компанії «Альтеко» надають Замовнику повну інформацію про можливості обладнання та варіанти установки. Щоб запропонувати найбільш підходящі варіанти комплектації та монтажу, а також для визначення орієнтовної вартості проекту ми просимо Замовника надати абсолютно всю наявну інформацію про об’єкт, де буде монтуватися сонячна станція (наявність проекту, наявні фото, результати самостійних замірів, а також розміри несучих конструкцій). Останнім кроком цього етапу є узгодження в електронному вигляді первинних технічних рішень, а також попереднього кошторису.

Гібридна сонячна електростанція під ключ від Alteco

Виїзд інженера на об’єкт для уточнення попередніх даних

Щоб уточнити дані, отримані від Замовника, а також визначити технічний стан покрівлі або міцність інших конструкцій, де планується установка сонячних елементів, передбачен виїзд нашого інженера на об’єкт. Під час візиту визначається місце установки не тільки сонячних панелей, а й іншого устаткування, яке необхідно для функціонування сонячної станції (в тому числі необхідність прокладки додаткової електропроводки). Також виконуються необхідні виміри для визначення максимальної кількості панелей, які можна буде змонтувати. Залежно від цього можна розрахувати максимальну потужність геліостанції.

Крім цього, інженер уточнює побажання замовника за складом обладнання та його основними параметрами.

Підготовка робочої технічної та кошторисної документації і складання договору

Уточнивши всі нюанси замовлення, з виїздом фахівця на об’єкт, ми виконуємо остаточний технічний розрахунок і складаємо підсумковий кошторис. Після узгодження підготовлених документів з Замовником ми укладаємо Договір на виконання робіт, в якому вказані не тільки взаємні зобов’язання, а також терміни поставки обладнання та виконання монтажу.

Виконання робіт і оформлення робочої документації

Після отримання передоплати (60 – 80% від загальної суми) ми приступаємо до виконання робіт.

Зазвичай монтажні роботи займають від 5 до 15 днів після комплектації об’єкта обладнанням (залежить від складності проекту та обсягу робіт).

Для завершення робіт ми оформляємо «повний» пакет виконавчої документації, яка знадобиться для подальшого укладення договору на продаж надлишків електроенергії. При цьому в пакет документів входять всі необхідні сертифікати і акти на роботи. З урахуванням усіх необхідних погоджень, термін підписання договору про продаж електроенергії за умовами «зеленого тарифу» складає близько 3-6 тижнів.

На обладнання і всі виконані роботи ми надаємо тривалу, реальну гарантію. А при бажанні Замовника укладаємо договір на обслуговування обладнання сонячної станції. Наші клієнти вже протягом багатьох років постачають вироблену сонячною станцією електроенергію, перетворивши витрати на електрику на хороший прибуток.

Відповімо на всі ваші питання

  +38 (096) 798 12 73
  +38 (063) 233 11 85
  +38 (099) 133 20 83

    What is 3 + 7 ?