Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Працюючи з нами, Ви можете бути впевнені і спокійні, що ми зробимо все можливе, щоб вирішити Ваші задачі.

Нижче наведені основні наші правила, на які ми спираємося при наданні гарантії.

Гарантія на продукцію

1. Будьте впевнені в підтримці.

Вся продукція, що реалізується через сайт Alteco, підтримується безпосередньо гарантійними зобов’язаннями юридичної особи – компанією ТОВ «Альтеко Груп». Це означає, що в разі виходу з ладу будь-якого виробу, придбаного на сайті Alteco, ремонт або заміну буде проводити саме наша компанія. У нашій організації достатньо фахівців, які зможуть в максимально короткий термін провести необхідні тести і аналіз проблеми. У разі контрактних поставок, ми можемо запропонувати розширені гарантійні зобов’язання (обговорюються індивідуально).

2. Ми на вашому боці.

Ми хочемо захистити покупця і тому, при роботі з виробниками продукції і нашими клієнтами ми максимально стоїмо на стороні клієнта. Усі несправності і недоліки заводів виробників, якщо такі є, приймаються і підлягають заміні. У більшості спірних питань, рішення приймається на користь клієнта. Це не означає, що цим можна несумлінно користуватися, але для порядних клієнтів ми завжди відкриті.

3. Виключайте проблему на початку.

Кращим рішенням проблеми – є її розуміння і виключення на початковому етапі. Наша компанія має власних технічних представників на заводах-виробниках і власні тестові лабораторії для попереднього випробування продукції. Іншими словами, Ви отримуєте свій додатковий ВТК на етапі постачання товару. Це дає Вам додаткову гарантію якості продукції. Також, у разі якщо Ви повідомите нашим фахівцям вашу задачу і попередні дані за умовами експлуатації конкретного виробу, то Ви маєте можливість отримати кваліфіковану допомогу з вибору необхідного обладнання, яке максимально відпрацює свій ресурс. Чим краще буде викладена ваша інформація щодо вимог до виробу, тим довше він Вам у майбутньому буде служити.

Детальні умови гарантії на продукцію надаються в паспортах та гарантійних талонах.

Гарантія на проекти

1. Розраховуйте на рішення задачі.

Основна суть наших проектних рішень – вирішити Вашу задачу. У компанії Альтеко Груп до виконання завдань наших клієнтів відносяться принципово відповідально. Ми цінуємо час будь-якої людини, яка до нас звертається, і щиро хочемо їй допомогти. Наша місія є дорогою та великою, але не може включати нескінченну кількість рішень. Тому в разі надходження від Вас задачі, стандартного рішення для якої у нас поки немає, то ми його або спеціально для Вас розробимо, або підкажемо, як Вам можна буде спробувати її вирішити без нас.

2. Розраховуйте на впевненість у майбутньому.

Наша команда складається з тих фахівців, яким подобається своя робота. Зважаючи на це, отримання постійного досвіду і вдосконалення своїх знань, є аксіомою для нас. Всі наші фахівці проходять постійні профільні курси, семінари та інші заходи з підвищення своєї кваліфікації. Будьте впевнені, що всі рішення, розроблені нашими фахівцями, будуть гідно виконані і підтримані сервісом у майбутньому. Всі гарантійні зобов’язання по проектним рішенням юридично відображені у наших підрядних договорах.

3. Розраховуйте на справедливість.

Ми цінуємо і поважаємо Ваш час, ресурси і початкову довіру виявлену до нас. Ще більше ми цінуємо, коли це відбувається взаємно. Коли між будь-якими людьми, незалежно від їх соціального статусу і становища в суспільстві, процвітає повага і справедливість. Ми намагаємося для Вас все робити так, як якщо б хтось щось робив для нас. Ви завжди можете розраховувати на нормальну людську відкритість і допомогу. Ми готові витрачати свої сили, час і енергію на рішення ваших задач і сподіваємося, що ми будемо бачити таких же людей, які зможуть це оцінити.

Детальні умови гарантії на проектні рішення надаються в проектній документації, договорах, паспортах та гарантійних талонах.