Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Пошук і залучення інвестицій

Компанія Альтеко працює з різними інвестиційними фондами і представниками різних девелоперських компаній для залучення інвестицій в Україну. Поєднуючи наш досвід і досвід наших міжнародних партнерів, ми допомагаємо місцевому бізнесу та громадам отримати фінансування проектів, які будуть стійкими з точки зору екології та фінансів. Сьогодні проекти ВЕІ для отримання фінансування вимагають належного технічного, юридичного, фінансового аналізу та супроводу.

Допрацьовуємо проект

Наші фахівці надають послуги з відбору та підготовки проектів для наших міжнародних партнерів. Від якості виконаної роботи залежить успіх всього проекту, тому ми готуємо всі технічні та фінансові розрахунки, щоб переконатися, що ми на правильному шляху в кожному окремому випадку.

Якщо у Вас є проект або проведена певна робота в будь-якому проекті ВДЕ, ми готові його розглянути і підключитися на доопрацювання цього проекту.

Власне фінансування

Компанія Альтеко може виступити CO-інвестором на початковій стадії проекту в разі визначення його як цікавого і взаємовигідного для обох сторін.

+38 (044) 233 11 85

+38 (096) 798 12 73

+38 (099) 133 20 83