fbpx

Проектування сонячних електростанцій (СЕС)

Проектирование СЭСПроектування - ключовий (особливо важливий) етап перед початком будівництва сонячної електростанції (СЕС). Складність проектування для сонячної енергетики полягає в тому, що інженерам, крім знання українських будівельних норм і правил (ДБН) для технологічної частини проекту, потрібно мати знання та досвід роботи з основним обладнанням СЕС.
 
Відновлювана енергетика і конкретно сонячні електростанції - це джерело електроенергії, яке залежить від природи. Відповідно, для проектних рішень ці обставини потрібно брати до уваги. При проектуванні інженери приймають рішення, покладаючись не тільки на свої знання та досвід, а й на досвід, отриманий від своїх колег з інших країн, і інформацію від заводів виробників.
Наприклад, від того, наскільки правильно буде розроблена схема роботи сонячних панелей з інверторним обладнанням, буде залежати дохід Замовника і термін експлуатації СЕС в майбутньому. А від майстерності інженерних рішень, прийнятих при розробці конкретного майданчика для СЕС, будуть залежати капітальні витрати Інвестора вже сьогодні. Типові проекти не здатні врахувати всі фактори і кожен проект розробляється індивідуально виходячи із завдань Замовника та умов майданчика (ділянки).
 
Інженери компанії Альтеко Груп пройшли навчання на заводах-виробниках обладнання в Німеччині, Австрії, Італії, Китаї і мають відповідні сертифікати. Ми підтримуємо постійний зв'язок з інженерами з Європи та Китаю, що дозволяє нам виконувати завдання будь-якої складності і максимально адаптувати технічні рішення до українських умов.
 
При інженерних розрахунках ми використовуємо як спеціальне платне ліцензоване ПЗ, так і безкоштовні інструменти (PVsyst, BlueSol, Helioscope, PVGIS).
 
Не варто забувати, що будівництво сонячної електростанції - це будівництво енергетичного об'єкта, який, крім основної своєї частини, містить ще проект на приєднання до електричних мереж і проект АСКОЕ. Також ми повинні пам'ятати, що після вводу об'єкта в експлуатацію вона повинна працювати по певним правилам, які існують на енергоринку України.
 
Для максимальної якості та швидкості реалізації проекту компанія Альтеко Груп пропонує послугу - генерального проектувальника СЕС. Дана послуга звільнить Вас, як Замовника, від усього головного болю, який присутній в цьому циклі, і позбавить таких частих проблем як:
 • координація дій з Обленерго (ОСР), Укренерго (ОСП);
 • розробка ТЕО на приєднання до електричних мереж;
 • отримання ТУ на приєднання до електричних мереж;
 • розробка технічного завдання на проектування;
 • збір вихідних даних для проектування (геологія, геодезія);
 • розробка детального плану території;
 • суміщення декількох проектів в єдиний комплекс;
 • в разі наявності різних проектних організацій - координація їх дій;
 • контроль термінів виконання робіт;
 • авторський нагляд за будівництвом;
 • «правильне» будівництво і «правильний» пуск об'єкта.
 
Нові технології та методи роботи відкривають абсолютно новий світ перед людиною, якій залишається лише правильно і розумно їх використовувати.

Проектний відділ компанії Альтеко пропонує сучасний підхід до проектування, який засновано на нових знаннях і життєвому досвіді фахівців. Проектні роботи завжди економлять ваші кошти і дозволяють грамотно вирішити завдання.
 

Дізнатися докладніше Ви можете за телефонами:

+38 (044) 233 11 85
+38 (096) 798 12 73 (Київстар)
+38 (099) 133 20 83 (Vodafone)

 

Деякі наші проекти

_1_ Проектування сонячних електричних станцій (СЕС) Альтеко Груп
solar-1 Проектування сонячних електричних станцій (СЕС) Альтеко Груп
kiev-1 Проектування сонячних електричних станцій (СЕС) Альтеко Груп
final Проектування сонячних електричних станцій (СЕС) Альтеко Груп
X

Right Click

No right click