Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Системи зберігання енергії (Energy Storage)

Системи зберігання енергії (Energy Storage) або системи накопичення енергії (ESS – energy storage system) – є новими технологіями роботи на енергетичному ринку (в нашому випадку на ринку електроенергії). Крім зберігання енергії, системи накопичення енергії також застосовуються для балансування споживаних і генерованих потужностей, як локальних (приватних / комерційних), так і загальнодержавних електромереж.

Найбільш цікавими системи зберігання енергії постають в роботі з поновлюваними джерелами енергії, такими як сонячні і вітростанції, так як саме ці джерела енергії не можуть забезпечити стабільну генерацію і вимагають балансування потужностей в своїй роботі.

.

Системи зберігання енергії (Energy Storage)

Основна технічна проблема, яка стримує розвиток відновлюваної енергетики (сонячної, вітрової) – це нестабільна генерація, що накладає певні складності на споживання цієї енергії. Особливістю виробленої електроенергії є те, що це товар, який повинен споживатися в момент його виробництва. Відповідно, якщо споживачеві в даний момент ця електроенергія не потрібна, то потрібно або в найкоротші терміни (моментально) зупинити виробництво, або тимчасово десь цю електроенергію зберігати.

Введення штрафів за небаланси в енергосистемі, коли прогноз виробітку не відповідає факту, також стимулює до впровадження систем накопичення енергії (ESS) і впровадження автоматики, що дозволяє більш гнучко організовувати генеруючі потужності на сонячних станціях (об’єктах альтернативної енергетики).
Вибір можливих варіантів роботи системи (функціоналу системи) залежать від конкретного завдання.

Компанія Alteco надає повний комплекс послуг по впровадженню систем зберігання енергії (Energy Storage) для сонячних електростанцій та інших об’єктів. Наші фахівці можуть виконати аналіз існуючої проблеми і запропонувати оптимальний варіант її вирішення.

Комплекс послуг по будівництву Energy Storage / ESS включає:

  • аналіз і аудит існуючого або майбутнього об’єкта енергетики;
  • розробка концепції та технологічної схеми роботи обладнання;
  • розробка рішення щодо приєднання Energy Storage до електричних мереж;
  • проектні роботи, замовлення і постачання всіх компонентів системи зберігання енергії;
  • будівельно-монтажні роботи, налаштування системи і її тестування перед експлуатацією;
  • навчання відповідального персоналу по роботі з системою накопичення енергії, складання документації для оператора системи;
  • гарантійне та сервісне обслуговування систем ESS.
Дізнатися докладніше Ви можете за телефонами:

 

+38 (044) 233 11 85
+38 (096) 798 12 73 (Київстар)
+38 (099) 133 20 83 (Водафон)