Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Система автономного живлення будівельного майданчика (36 кВт)

Нове або віддалене будівництво? Немає ніякого приєднання до електричних мереж? Висока вартість приєднання? 

Не проблема!

Гібридна сонячно-дизельна електростанція – це рішення для віддалених об’єктів, які не можуть чекати на підведення постійних електромереж. 

Комбінована система з сонячними панелями, інверторами, аккумуляторами, автоматикой та дизельгенератором забезпечить ваших споживачів постійною електроенергію прямо на місці.

В майбутньому, коли електромережа все ж таки буде підведена до об’єкту, гібридна сонячно-дизельна станція буде економити Вам кошти на купівлі електроенергії та стане резервною системою живлення на випадок відключень чи повних блекаутів.

В основі сонячно-дизельної станції є:

  • фотоелектричні панелі, технологія Si (для генерації електроенергії, може бути наземне чи дахове розміщення), потужністю 10 кВт;
  • інверторне обладнання, безтрансформаторні, високочастотні (інвертує та управляє електроенергією), потужністю 36 кВт;
  • літій-залізо-фосфатні акумулятори, технологія LFP (для акумуляції електроенергії) об’ємом 77 кВт-годин;
  • дизельгенератор (включається на 1-2 години для підзарядки АКБ у зимовий період), потужністю 60 кВт.

За технологією роботи – система в день забирає енергію сонця та відправляє її на ваших споживачів. В цей час надлишок енергії накопичується в аккумуляторах. У вечірній час та нічний час, енергія з акумуляторних батарей забирається на ваших споживачів.
Для осінньо-зимового періоду, коли вже мало сонця, передбачено автоматичне включення дизельгенератора для підзарядки АКБ.

Вся система налаштовується та коригується віддалено в режимі On-Line.

Данне рішення чудово підходить для будівельних майданчиків, нових об’єктів, які ще не підключенні до мереж, відділених об’єктів без електромереж або будівель де планується і в подальшому використовувати енергію сонця.

Особливістю даної системи є те, що вона актуальна і після підключення об’єкту до електромережі та просто переноситься на дах будівлі.

Гібридна сонячно-дизельна електростанція чудово інтегрується до існуючого електроживлення та починає економити кошти шляхом генерації для власного споживання чи продажу у мережу за “зеленим” тарифом або Net Billing.