Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Сонячна станція 100 кВт ТЦ Місто квітів (м.Київ)

Сучасні технології дозволяють бізнесу розвиватися за будь-яких умов. Незважаючи на обставини, майбутнє енергетики України та світу безумовно за Clean Energy. За тими підприємцями, хто впроваджує доступні інновації та нестандартні рішення вже сьогодні. Черговий проект компанії Alteco показує життєздатність та ефективність об’єктів сонячної енергетики в Україні. Ще один торгівельний центр почав споживати енергію Сонця для власних потреб.

Перша черга сонячної станції (33,2 кВт зі 100 кВт потужності) вже заощаджує кошти своїм власникам.

Розрахунковий термін окупності становив менше 4 років.

Особливістю даного проекту стало поетапне введення потужностей у міру зростання споживання е.енергії.

Це дозволяє зібрати повну статистику споживання/генерації об’єкта за кожну годину, день, місяць на першому етапі та при необхідності, збільшити потужність сонячної станції до оптимальної величини в майбутньому.

Також статистика із системи моніторингу дає можливість оптимізувати власне споживання.

Наприклад, змістити деяких споживачів на ті години роботи, коли відбувається максимальне вироблення е.енергії від Cонця.

Для максимальної ефективності роботи сонячних панелей було розроблено 3D модель їх розміщення. У програмах SketchUp та Helioscope вибрано їх оптимальне місце розташування та електричне з’єднання.

Особлива увага приділялася покрівлі будівлі. Для запобігання випадкам протікання та пошкодження мембранного покриття, була виготовлена баластна система зі спеціальними гумовими килимками.

Для оперативного управління та моніторингу встановлено відповідну автоматику з виходом в інтернет.

Етапи робіт компанії Alteco склали:

  • Проектування
  • Постачання обладнання та матеріалів
  • Монтаж
  • Пуск та налагодження
  • Гарантія та техпідтримка

Компанія Alteco завжди створює оптимальні та професійні рішення для вашого бізнесу. Звертайтесь до нашої компанії і наша команда розробить найкраще рішення під ваше завдання.