Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Сонячна станція 130 кВт для підприємства (м.Чернігів)

Незважаючи на обставини, український бізнес продовжує розвиватися та застосовувати нові технології. Розумне планування своїх витрат дозволяє підвищити рентабельність бізнесу та йти в ногу з часом. Знайомтесь, підприємство АТ “Базис” у м. Чернігів, яке вірить у майбутнє України та розвиток свого підприємства.

Перша черга сонячної електростанції вже дозволила значно знизити витрати підприємства на електроенергію і вижити в цей нелегкий час.

Для оптимального використання енергії сонця за умов власного споживання е.енергії, було обрано схему орієнтації сонячних панелей “схід-захід”.

В умовах складної покрівлі і щоб не порушувати існуюче покриття, було застосовано спеціальну баластну систему кріплень з додатковою зв’язкою тросами.

Автоматика СЕС обмежує перетікання е.енергії в загальну мережу. Але із запровадженням на законодавчому рівні Net Billing/Net Metering, дозволить технічно переналаштувати систему на генерацію залишків е.енергії в мережу ОСР.

Віддалена система моніторингу дозволяє зі смартфона контролювати споживання е.енергії підприємством у режимі реального часу, і при необхідності підлаштуватися під роботу сонячної станції.

Для економії загального бюджету, частина робіт була виконана власними силами підприємства.

Стандартні етапи робіт склали:

  • Проектування
  • Постачання
  • Шеф-монтаж
  • Пуск та налагодження
  • Гарантія та техпідтримка

Велика повага до підприємців, які дивляться у майбутнє та вірять у нашу перемогу!

Спеціалісти компанії Alteco можуть виконати будь-який комплекс робіт у сфері альтернативної енергетики.

Ми завжди пропонуємо найкращі рішення для вашої економії, незалежності та безпеки.