fbpx

Новини

КОМПАНІЯ ALTECO ВІДЗНАЧАЄ СВІЙ ПЕРШИЙ ЮВІЛЕЙ

 

AltecoGroup 1

Сьогодні, 24 листопада, для нашої команди особливий день!

Рівно 10 років тому народилася компанія "Альтеко Груп"!

Наш перший ювілей!

 

 

 

 

 

ЯКІ ШАНСИ УКРАЇНИ СТАТИ ВЕЛИКИМ ЕКСПОРТЕРОМ "ЗЕЛЕНОГО" ПАЛИВА?

DSC 3918 2До 2040 року, згідно зі стратегією, представленою в цьому році (2021 рік) об'єднанням 23 провідних компаній Європи в сфері енергетичної інфраструктури, на континенті має з'явитися мережа водневих трубопроводів. Частиною цих планів є і Україна.

 

КОМПАНІЯ ALTECO ЗАВЕРШИЛА БУДІВНИЦТВО ДАХОВОЇ СЕС ДЛЯ ТУРИСТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ В ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 

DSC 3918 2Команда Alteco побудувала дахову сонячну електростанцію «Кришталеве» потужністю 200 кВт для власного споживання електроенергії туристичного комплексу в Закарпатській області.

Замовником виступив ТОВ «Санаторій «Кришталеве Джерело», генеральним проектувальником та підрядником – українська компанія ТОВ «Альтеко Груп».

 

ЄВРОПА РОБИТЬ 2021 РІК РОКОМ ЗЕЛЕНОЇ УГОДИ

Green deal 1

Європейський Союз вводить в дію перший в світі звід законів, правил і політик, щоб змусити не тільки блок з 27 країн Європи скоротити викиди вуглецю, але, можливо, повести за собою і весь інший світ.

Він називається Європейським зеленим курсом і спрямований на створення основи для нової фінансової та політичної парадигми, заснованої на боротьбі зі зміною клімату, шляхом примусу підприємств і суспільства до переходу на відновлювані та ті, що все ще розвиваються джерела енергії, такі як водень, сонце, вітер і біомаса.

  

 

ТЕМПИ ЗРОСТАННЯ ВІДНОВЛЮВАЛЬНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ У ВСЬОМУ СВІТІ У 2020 РОЦІ ЗБІЛЬШИЛИСЯ НА 45%

 

renewable energy in the world 1jpgНезважаючи на пандемію, темпи зростання світових потужностей відновлюваних джерел енергії в 2020 році підскочили на 45%, що є частиною «безпрецедентного буму» вітрової та сонячної енергії, згідно з новим звітом Міжнародного енергетичного агентства МЕА). Це найбільший річний приріст з 1999 року.

Паризьке МЕА було засновано під час енергетичної кризи початку 1970-х років. До його складу входять 30 членів, включаючи США, а також вісім «асоційованих країн», таких як Китай та Індія.

  

 

ВДЕ СТАЛИ У 2020 РОЦІ ГОЛОВНИМ ДЖЕРЕЛОМ ЕЛЕКТРИКИ В ЄС

 

Renewable energy in EU 1В електроенергетиці Європейського Союзу відбулася зміна лідера: найбільшим виробником електрики стала відновлювальна енергетика. У 2020 році 27 країн Євросоюзу вперше отримали більше електроенергії з відновлюваних джерел, ніж з корисних копалин. Частка вугілля, газу і нафти знизилася до 37%, тоді як вітер, сонце, гідроенергія та біомаса забезпечили 38% сумарної генерації в ЄС, збільшивши обсяги виробництва на 10%.

 

 

 

ЧАСТКА "ЗЕЛЕНОЇ" ЕНЕРГЕТИКИ В УКРАЇНІ ЗА РІК ЗРОСЛА ВДВІЧІ

У 2020 році частка ВЕС та СЕС у структурі виробництва електроенергії зросла вдвічі — до 6,8% (3,3% у 2019 р.) при загальному обсязі виробництва електроенергії 148,9 млрд кВт∙год. Встановлена потужність цих ВДЕ протягом року збільшилася на 1,9 ГВт (+41% у порівнянні з 2019 р.).

chastka zelenoji energiji News

Найбільше зросла встановлена потужність СЕС, пік виробництва яких у весняно-літній період припадає на години денного зниження споживання (з 12:00 до 17:00), що потребує гнучких інструментів для їхнього балансування. Саме балансування ВДЕ, переважно СЕС, у денні години було торік і залишається на сьогодні основною проблемою інтеграції ВДЕ в енергосистему України.

 

Деякі наші проекти

_1_ Новости компании Альтэко
solar-1 Новости компании Альтэко
kiev-1 Новости компании Альтэко
final Новости компании Альтэко
X

Right Click

No right click