fbpx

Новини

ЯКІ ШАНСИ УКРАЇНИ СТАТИ ВЕЛИКИМ ЕКСПОРТЕРОМ "ЗЕЛЕНОГО" ПАЛИВА?

DSC 3918 2До 2040 року, згідно зі стратегією, представленою в цьому році (2021 рік) об'єднанням 23 провідних компаній Європи в сфері енергетичної інфраструктури, на континенті має з'явитися мережа водневих трубопроводів. Частиною цих планів є і Україна.

 

КОМПАНІЯ ALTECO ЗАВЕРШИЛА БУДІВНИЦТВО ДАХОВОЇ СЕС ДЛЯ ТУРИСТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ В ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 

DSC 3918 2Команда Alteco побудувала дахову сонячну електростанцію «Кришталеве» потужністю 200 кВт для власного споживання електроенергії туристичного комплексу в Закарпатській області.

Замовником виступив ТОВ «Санаторій «Кришталеве Джерело», генеральним проектувальником та підрядником – українська компанія ТОВ «Альтеко Груп».

 

ЄВРОПА РОБИТЬ 2021 РІК РОКОМ ЗЕЛЕНОЇ УГОДИ

Green deal 1

Європейський Союз вводить в дію перший в світі звід законів, правил і політик, щоб змусити не тільки блок з 27 країн Європи скоротити викиди вуглецю, але, можливо, повести за собою і весь інший світ.

Він називається Європейським зеленим курсом і спрямований на створення основи для нової фінансової та політичної парадигми, заснованої на боротьбі зі зміною клімату, шляхом примусу підприємств і суспільства до переходу на відновлювані та ті, що все ще розвиваються джерела енергії, такі як водень, сонце, вітер і біомаса.

  

 

ТЕМПИ ЗРОСТАННЯ ВІДНОВЛЮВАЛЬНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ У ВСЬОМУ СВІТІ У 2020 РОЦІ ЗБІЛЬШИЛИСЯ НА 45%

 

renewable energy in the world 1jpgНезважаючи на пандемію, темпи зростання світових потужностей відновлюваних джерел енергії в 2020 році підскочили на 45%, що є частиною «безпрецедентного буму» вітрової та сонячної енергії, згідно з новим звітом Міжнародного енергетичного агентства МЕА). Це найбільший річний приріст з 1999 року.

Паризьке МЕА було засновано під час енергетичної кризи початку 1970-х років. До його складу входять 30 членів, включаючи США, а також вісім «асоційованих країн», таких як Китай та Індія.

  

 

ВДЕ СТАЛИ У 2020 РОЦІ ГОЛОВНИМ ДЖЕРЕЛОМ ЕЛЕКТРИКИ В ЄС

 

Renewable energy in EU 1В електроенергетиці Європейського Союзу відбулася зміна лідера: найбільшим виробником електрики стала відновлювальна енергетика. У 2020 році 27 країн Євросоюзу вперше отримали більше електроенергії з відновлюваних джерел, ніж з корисних копалин. Частка вугілля, газу і нафти знизилася до 37%, тоді як вітер, сонце, гідроенергія та біомаса забезпечили 38% сумарної генерації в ЄС, збільшивши обсяги виробництва на 10%.

 

 

 

ЧАСТКА "ЗЕЛЕНОЇ" ЕНЕРГЕТИКИ В УКРАЇНІ ЗА РІК ЗРОСЛА ВДВІЧІ

У 2020 році частка ВЕС та СЕС у структурі виробництва електроенергії зросла вдвічі — до 6,8% (3,3% у 2019 р.) при загальному обсязі виробництва електроенергії 148,9 млрд кВт∙год. Встановлена потужність цих ВДЕ протягом року збільшилася на 1,9 ГВт (+41% у порівнянні з 2019 р.).

chastka zelenoji energiji News

Найбільше зросла встановлена потужність СЕС, пік виробництва яких у весняно-літній період припадає на години денного зниження споживання (з 12:00 до 17:00), що потребує гнучких інструментів для їхнього балансування. Саме балансування ВДЕ, переважно СЕС, у денні години було торік і залишається на сьогодні основною проблемою інтеграції ВДЕ в енергосистему України.

 

Компанія Альтеко. Робота на Новорічні свята

 

DSC 3918 2Колектив компанії Альтеко вітає усіх з наступаючим Новим 2021 Роком!

Також, інформуємо про наш графік роботи під час свят:

31.12 (четвер) - робочий день до 13:00

01.01 (п'ятниця) - вихідний день
 
04.01 (понеділок) - 05.01 (вівторок) - робочі дні
 
06.01 (середа) - робочий день до 16:00

07.01 (четвер) - 10.01 (неділя) - вихідні дні

Інші дні - за звичайним графіком

 

Деякі наші проекти

_1_ Новости компании Альтэко
solar-1 Новости компании Альтэко
kiev-1 Новости компании Альтэко
final Новости компании Альтэко
X

Right Click

No right click