Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Система резервного живлення 12 кВт

Пропонуємо цікаве рішення для вашого будинку – система резервного живлення (або система зберігання енергії) потужністю 12 кВт, яка забезпечить надійне електроживлення ваших приладів та зекономить електроенергію. Вона включає в себе спеціальні акумуляторні батареї, які розумно керуються інвертором. Тепер ви можете бути впевнені в стабільності та ефективності вашого електроспоживання!

Система резервного живлення для будинків 12 кВт

Переваги та особливості системи резервного живлення

Ця сучасна технологічна система створена для ефективного зберігання електроенергії, що дозволяє використовувати її у випадках, коли основне джерело електропостачання відсутнє або нестабільно працює. Вона гарантує стабільне живлення пристроїв та обладнання під час відключення електромережі.

Системи зберігання енергії потужністю 12 кВт насамперед призначені для використання в домашніх та офісних умовах. Вони представляють собою ідеальне рішення для великих житлових будинків, котеджів, або невеликих офісів, коли необхідно забезпечити стабільне електропостачання при відключенні від основної електричної мережі або при обмеженому доступі до електроенергії.

Резервне живлення є відмінним рішенням, гарантуючи надійну та ефективну роботу основних побутових або офісних пристроїв в умовах нестабільного електропостачання.

Чому варто забезпечити себе системами зберігання енергії

 • Енергонезалежність. Ви забезпечете себе незалежим джерелом живлення у випадку екстрених ситуацій, аварій або нестабільності електромережі.
 • Оптимізація витрат. Ви зможете ефективно управляти енергоефективністю та економити кошти на електроенергії, бо у вас буде можливість використання накопиченої енергії у низькотарифні періоди
 • Екологічність. Використання систем зберігання енергії сприятатиме покращенню якості навколишнього середовища.

Схема роботи системи резервного живлення 12 кВт

Схема роботи системи резервного живлення 12 кВт

Технічні характеристики системи 12 кВт

Нижче представлено ключові параметри, які забезпечують надійність та оптимальну продуктивність цього рішення.

 • Потужність інвертора (номінал) – 12 кВт
 • Потужність інвертора (до 5 сек.) – 24 кВА
 • Час перемикання – 20 мс
 • Номінальна енергія АКБ – 9,6 кВт*год
 • Допустима глибина розряду – 90%
 • Корисна енергія АКБ – 8,6 кВт*год

Система резервного живлення 12 кВт забезбечує таку потужність: 1 кВт протягом 20 годин або 2 кВт протягом 10 годин.

Склад та ціна системи резервного живлення 12 кВт

#Елементи системиКількістьЦіна, USD
1Інвертор Deye SUN-12K-SG01LP3-EU (3 фази)13420
2Акумуляторна батарея Pylontech US500023993
3*Додаткові та витратні матеріали1930
4*Проектно-монтажні роботи1750
5Транспортні витрати190
Загальна ціна системи резервного живлення9183

* Вартість приблизна, уточнюється після виїзду на об’єкт та по факту виконання робіт

Основні елементи системи зберігання енергії

Інвертор

Гібридний інвертор Deye 5 кВт
Гібридний мережевий інвертор Deye SUN-12K-SG01LP3-EU WiFi – гнучка багатофункціональна система перетворення, акумулювання та поєднання різних джерел енергії, з максимально гнучким функціоналом з усіх доступних в Україні інверторів. На цьому інверторі можна втілити найсміливіші ідеї щодо будівництва автономної та незалежної системи електроенергії.
Інвертор Deye SUN-12K вміє об’єднувати енергію електромережі, сонця, акумулятора та четвертого джерела, яке Ви самі собі можете вибрати. Родзинка цього інвертара в його додатковому каналі, що може бути входом або виходом.

Акумуляторна батарея

Акумуляторна батарея Pylontech US5000 5 кВт * год / 48 В
Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатного типу Pylontech US5000 характеризується глибокою ємністю, тривалим терміном експлуатації, великою кількістю циклів заряду-розряду та сучасним практичним дизайном.
Pylontech US5000 має вбудовану систему керування акумулятором BMS. Вона контролює стан заряду, напругу, струм і температуру окремих осередків. Більше того, Battery Manegment System балансує зарядний струм між осередками для продовження терміну служби акумулятора. Для того, щоб збільшити можливості системи можна під’єднати декілька батарей паралельно.
Літієвий акумулятор Pylontech US5000 — підходить для використання в умовах обмеженого простору завдяки своїм компактним розмірам. Цю акумуляторну батарею використовують в автономних системах, де немає підключення до зовнішньої мережі — вона витримує глибокі розряди до 90%.

Гарантія на обладнання та роботи

 • Гарантія на інвертор – 5 років
 • Гарантія на акумуляторну батарею – 5 років (заводська 7-10 років)
 • Гарантія на кріплення – 2 роки
 • Гарантія на монтажні роботи – 2 роки

Система резервного живлення від Alteco забезпечить довге та надійне додаткове електропостачання для вашого будинку. Наш професіоналізм та якість обладнання гарантує це.

Фото змонтованих систем резервного живлення

Не займає багато місця, встановлюється у стильному та компактному вигляді. Вдале рішення для будь-якого будинку чи офісу.

Фото резервне живлення 5 кВт 2-й варіантФото резервне живлення 5 кВт

Телефонуйте або пишіть нам

Ми відповімо на всі питання щодо систем резервного живлення для вашого будинку або офісу.

  +38 (096) 798 12 73
 +38 (063) 233 11 85
 +38 (099) 133 20 83

 

  What is 1 x 2 ?